Zielone szkoły


Dopasowane pokoje, wyżywienie, centrum...

Zapraszamy do Pensjonatu ADRIA ***

na obozy letnie i zimowiska. Tu po górskich wycieczkach można relaksować się w parkach wodnych, w chłodne dni pluskać się w ciepłych basenach pełnych wód termalnych, a odpoczywając, podziwiać tatrzańskie widoki...


GÓRY

Proponujemy różne trasy wycieczek górskich . Oto kilka wersji poznawania Tatr: Najpierw zawędrujemy na Kalatówki i Halę Kondratową i zdobędziemy słynne Czerwone Wierchy. Wejdziemy na Kopę Kondracką, skąd rozciągają się wspaniałe widoki na Tatry Wysokie i Zachodnie. Zobaczycie Dolinę Kościeliską z jaskiniami Mroźną i Raptawicką oraz Wąwóz Kraków ze Smoczą Jamą. Wejdziecie pieszo lub wyjedziecie kolejka torową na Gubałówkę, skąd przejdziecie na Butorowy Wierch i zjedziecie wyciągiem krzesełkowym. Dla najambitniejszych uczestników czeka Giewont. Program – w zależności od kondycji uczestników eskapady i warunków pogodowych – będziemy modyfikować po konsultacjach z przewodnikiem tatrzańskim.

PARK LINOWY

Zabierzemy Was do usytuowanego w pobliżu Wielkiej Krokwi Parku Linowego Gwarantujemy znakomitą rozrywkę na najwyższym poziomie i 100% zadowolenia. Najmłodsi mogą korzystać z dostosowanych do ich możliwości tras dla dzieci, a dla dorosłych przygotowane jest coś bardziej ekscytującego. Podczas zajęć w parku linowym będziecie wyposażeni w profesjonalny sprzęt asekuracyjny, a nad wszystkim będą czuwać przeszkoleni instruktorzy. Można tu także sprawdzić swe umiejętności strzeleckie podczas zabawy w paintball.

MUZEUM OSCYPKA

Kolejną atrakcją jest wizyta w Muzeum Oscypka, gdzie zobaczycie, jak powstaje ten najpopularniejszy góralski ser, a także będziecie uczestniczyć w jego produkcji. Można tu także obejrzeć tradycyjne sprzęty pasterskie i pod okiem bacy spróbować stać się juhasem.

TERMY LUB AQUAPARK

Odpoczynek po wycieczkach gwarantujemy w Termach Chochołowskich wraz piaszczystą plażą i leżakami lub w Aquaparku z pięknym tarasem widokowym . Do dyspozycji macie liczne baseny, a w nich rwąca rzeka, zjeżdżalnie i siatka wspinaczkowa.

MUZEUM TATRZAŃSKIE

W Centrum Edukacji Przyrodniczej przy Tatrzańskim Parku Narodowym również czeka wiele atrakcji – interaktywna mapa Tatr, a także zrealizowany w technologii 3D film, z którego dowiecie się, dlaczego nie możecie na teren parku wprowadzać psów ani dokarmiać tam dzikich zwierząt. Gry w technologii Microsoft Kinect umożliwią poznanie zagrożeń czekających na zwierzęta i ptaki zamieszkujące TPN.

MIASTO

Poznacie także Zakopane – Stary Cmentarz na Pęksowym Brzysku, gdzie spoczywają m.in. Jan Sabała, Kazimierz Tetmajer czy Kornel Makuszyński, zwiedzicie Sanktuarium Matki Boskiej Fatimskiej na Krzeptówkach, zobaczycie Wielką Krokiew oraz zobaczycie najsłynniejszą chyba w południowej Polsce ulicę Krupówki. Wszystko to czeka na grupy, wybierające jako swą bazę wypadową położony 200 metrów od Krupówek Pensjonat Adria***, w którego pobliżu znajdują alejki spacerowe, park miejski, nowoczesny place zabaw dla dzieci, korty tenisowe, boiska do koszykówki, tor gokartowy, a w zimie lodowisko wraz z wypożyczalnią sprzętu.

Masz pytania odnośnie zorganizowanej grupy ?
Chcesz zapytać o wolny termin ?

Anna Porabik - Dyrektor obiektu
+48 795 890 175

Powrót